Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятор для ехолота (АКБ на ехолот)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятор для ехолота
Якщо Ви не з чуток знаєте, що таке справжня рибалка, то Вам просто необхідно придбати такий корисний в усіх відношеннях аксесуар, як ехолот та акумулятор для ехолота. Eurobattery на сьогоднішній день найкращий варіант АКБ для ехолотів. Він є невід'ємною частиною успішної риболовлі, оскільки саме від його якості залежить правильна робота пристрою. До того ж, цілком реальні ситуації, коли в розпалі рибалки, в момент подачі ехолотом сигналу, прилад завмирає і рибалці доводиться продовжувати лов навмання. Такі моменти можуть значно зіпсувати все враження від довгоочікуваного відпочинку на природі біля води.
Звичайно, сучасний ринок пропонує величезну кількість ехолотів у комплекті з гарним акумулятором, проте на практиці вони часто не доводять очікуваної від їх використання якості та ефективності.
По-перше, часто вартість такого набору значно вища, ніж купувати все це окремо. А по-друге, часто акумулятора ледве вистачає на одну рибалку. Тому до покупки акумулятора для ехолота варто підходити максимально уважно. Успіх покупки полягає у грамотному розгляді технічних характеристик та доборі цінової категорії.
Одним із найцікавіших варіантів на сучасній торговій арені є гелева або карбонова батарея. Вона є високотехнологічним продуктом у вигляді моноблочної системи. Її основною перевагою можна назвати те, що користувач не зобов'язаний підливати воду та перевіряти рівень електроліту протягом усього терміну корисної служби. Крім того, показники внутрішнього опору настільки низькі, що нагрівання батареї не відчутне.
Ехолот, що розрядився, - нерідка ситуація для приладів, що мають кольоровий дисплей. І навіть відмінні показники чіткості та яскравості не зможуть згладити загальне негативне враження та вирішити проблему. І лише надійний пристрій живлення назавжди виключить подібні історії з насиченого життя кожного рибалки.
Гелеві акумулятори цілком підходять для того, щоб використовувати їх навіть у режимі довгого розряду, оскільки відрізняються високою стійкістю до свого глибокого розряду. Список переваг також можна доповнити гарною якістю та доступною ціною на дане мобільне джерело енергії.
Більшість наявних у вільному продажу енергоносіїв для рибопошукового обладнання характеризується роботою в інтервалі від 10В до 20В. Тому для підтримки їх нормальної роботи з достатнім рівнем ефективності варто використовувати акумуляторні гелеві батареї 12В. На особливу увагу заслуговує і той аспект, що для риболовлі краще вибирати акумулятори, які мають желеподібне герметичне наповнення. Це дозволить виключити можливе витікання вмісту батареї.
  У нашому магазині Ви зможете не тільки підібрати такі АКБ для ехолота, а й отримати повноцінні відповіді на можливі питання, що виникають у процесі вибору. Наш асортиментний ряд напевно здивує навіть найдосвідченішого покупця. Він ідеально підходить для ехолотів завдяки європейським стандартам якості. А задоволення від риболовлі стане найкращим доказом цього.

Вгору