Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятор для дому та дачі

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори для дому та дачі (побутові)

Перебої з подачею електричної енергії — часте явище як у приватних будинках, так і багатоповерхових спорудах. Не завжди трансформаторна підстанція може впоратися з навантаженням на мережу, особливо якщо це пов'язано з якимось ситуативним явищем або надзвичайним становищем. Наприклад, сезон поливу на дачах, новорічні свята, коли багато готують та включають різну побутову техніку, або аварії чи планові відключення.

У містах зазвичай швидко усувають неполадки, а ось у заміських будинках перепад напруги може знеструмити на довгий час. Тому багато хто користується джерелами безперебійного живлення, в яких використовуються зовнішні або вбудовані компактні побутові акумулятори. Їх плюсом перед бензогенератором, є те, що берете і користуєтеся енергією скільки, і коли потрібно. Бензогенератор же у такому разі повинен працювати постійно, що буває не дуже зручно та вигідно.

АКБ для будинку та дачі — як використовуються?
Потреба в додатковому (або як ще називають - резервному) харчуванні може виникнути за будь-якої ситуації. Наприклад, потрібно працювати на персональному комп'ютері, увімкнути телевізор чи інший побутовий пристрій.

Сам акумулятор назвати джерелом електрики для побутових потреб не можна, оскільки для його застосування буде потрібно спеціальний пристрій - інвертор. З його допомогою постійний електричний струм перетворюється на необхідний змінний з 12Вольт в 220Вольт, з потрібними частотою та напругою. Розрізняють 2 типи використання акумуляторних побутових батарей:

  • вбудовані АКБ, що мають невелику ємність, в невеликих ДБЖ;
  • зовнішні великі батареї, до яких можна підключити певну кількість пристроїв.

Так, наприклад, джерело безперебійного живлення, що має в комплекті вбудовану батарею, здатне на недовго підживити енергією різну побутову техніку. А ось для підключення на декілька годинників газових котлів або опалювальних насосних систем знадобиться зовнішній акумулятор, який має велику ємність і вагу.

Види домашніх побутових акумуляторів для дому та дачі
Якщо говорити про систему резервного живлення, краще використовувати свинцеві акумуляторні батареї. На сьогоднішній день виготовляють 3 різновиди цих акумуляторів:

  • AGM батареї;
  • GEL гелеві батареї;
  • Carbon - Свинцево-вуглецеві, або друга назва Карбонно-графенові

Категорично не рекомендується застосовувати в житловому приміщенні АКБ, наповнених рідким електролітом, це автомобільні стартерні батареї. Сірчана кислота токсична, крім того, виділяється в процесі роботи водень. Таке поєднання здатне завдати шкоди живим істотам, людям. У такому випадку краще застосовувати AGM або гелеву, чи карбонову акумуляторну батарею.

Якщо виникає необхідність у постійній підзарядці від електромережі, то найкраще використовувати найпростіші та невибагливі AGM та Гель. Зазвичай їх використовують у офісних чи домашніх джерелах безперебійного харчування.

У тому випадку, коли потрібно підтримувати протягом кількох годин роботу обладнання до повного розряду АКБ, використовуйте модель GEL гелеву або карбон. Їх циклічна навантаження негаразд страшна, як інших видів.

Побутові компактні батареї для дому та дачі – поширений вигляд. Їх використовують повсюдно - бітових приладах, освітленні, ліхтариках і т. д. Основним завданням такого девайсу є живлення побутових пристроїв невеликих габаритів та потужності.

Основними вимогами, які пред'являють до побутових компактних батарей, є:

  • невеликі розміри, як габарити, так і вага, бути не токсичними та герметичними;
  • важливо, щоб вони могли за короткий час повністю заряджатися;
  • Місткість компактного акумулятора повинна дозволяти підключати до нього автономні генератори (водні, вітряні, сонячні).

Добре, якщо з окремих батарей можна сформувати єдину мережу акумуляторів для забезпечення живлення більш потужної техніки.

При купівлі компактного побутового акумулятора орієнтуйтеся на свої потреби. Звичайно, якщо ви плануєте його часто використовувати, то краще брати найбільш потужний, ємний і довговічний. Але якщо вам потрібно покрити лише мінімальні потреби і просто перечекати вимикання світла, то зупиніть свій вибір на бюджетнішій моделі.

У нас же зможете купити найдовговічніші АКБ різних технологій та ціни для інвертора, будинку, дачі. Звертайтесь!

Вгору