Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятори для човнового електромотора тягові (лодочних)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори для човнових електромоторів.

Тягові акумулятори для електродвигуна (електричного двигуна) виконують глобальне завдання - вони відповідають за забезпечення відокремленого, стабільно постійного живлення енергозалежного пристрою, тобто електродвигуна човна або іншого пристрою. Встановлюється це обладнання (АКБ) на різні види техніки, яка потребує електроживлення. Це може бути електромобіль, гольфкар, машина для миття підлоги, тягач і навантажувач, катер і моторний човен, промисловий пилосос і т. п. Нормальна експлуатація їх повною мірою залежить від правильного вибору акумулятора для електричних моторів.

Купівля електромотора - важливий процес, під час якого слід враховувати різні критерії. Насамперед, важливе призначення пристрою. Класифікуються АКБ у разі так:

  • Стартерні. Застосовують такі АКБ виключно для запуску двигуна в момент запуску (старту). Після використання акумулятор ставлять на підзарядку, щоб відновити його ємність. Цей варіант підлягає швидкому зносу.
  • Тягові. Використовується варіант як на катерах, оснащених електричними двигунами, так і на маленьких човнах. Здатні працювати довго, і віддавати весь свій заряд споживачам або електричному мотору. При цьому їм не потрібна постійна підзарядка. Але важливо пам'ятати, що глибокий розряд АКБ незабаром призведе до суттєвого зношування, як наслідок, експлуатаційний термін скоротиться.

Власники човнів, на яких часто виходять у плавання, віддають перевагу тяговому типу АКБ. Стартерні купують для того, щоб завести двигун на паливі.

АКБ для електричних двигунів, човнів, види.
Акумулятори виробляють із застосуванням різноманітних технологій, до найпопулярніших можна віднести:

  • Свинцеві АКБ типу AGM чи GEL чи Карбон;
  • літій-іонні моделі досить дорогі, що робить їх головним мінусом.

Важливо пам'ятати, що вони не обслуговуються. Використання акумулятора не передбачає додавання до нього води.

АКБ для електромоторів класу AGM або GEL або Карбон з'явилися нещодавно, але саме стали затребуваними в цій тематиці. Усі види виробу — свинцеві, але електроліт, який у них, має пов'язаний стан. У моделі AGM використовуються пластини зі скловолокна в якій є сірчана кислота, у варіанті GEL сірчаної кислоти, що знаходиться в стані гелю, і так далі.

Купити найкращий та довговічний тяговий АКБ для човнового мотора ви зможете у нас, у цьому каталозі через сайт, або зателефонувавши нам.

Вгору