Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

АКБ лля ДБЖ - Акумулятори для ДБЖ | джерел безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори для ДБЖ (АКБ для ДБЖ)

Безперечним фактом у життєвій практиці енергетики є те, що змінний струм набагато ефективніший за постійний. Але як вчинити, якщо змінна електрика недоступна для користувача, а постійна - під силу організувати без особливих проблем?

Зручним перетворювачем напруги нині є інвертор, або як ще називають перетворювач, або просто ДБЖ джерело безперебійного живлення. Він дозволяє отримувати за необхідності будь-який струм із абсолютно будь-якими параметрами. Суть його полягає в тому, що інвертор під силу видати не статичні показники на виході, а відрегульовані від нуля до максимуму з будь-якою частотою і напругою. На сьогоднішній день існує кілька видів інверторів ДБЖ. Один з них – мережні, які живляться від постійного струму споживчої мережі, а другий – автономні, що мають у своїй комплектації акумуляторну батарею в ДБЖ, що забезпечує беззбійне живлення. Робота їх цілком зрозуміла і проста: іон заряджається, коли електрика є, і починають виробляти струм, коли напруга в мережі зникає з тієї чи іншої причини.

Інвертори ДБЖ можуть працювати у трьох режимах:

  • Режим тривалої роботи – передбачає видачу номінальної потужності
  • Режим перевантаження - передбачає віддачу потужності, яка у кілька разів перевищує номінальну протягом короткого часового проміжку
  •   Режим пусковий – заснований на тому, що пристрій здійснює видачу підвищену моментальну потужність протягом кількох мілісекунд. Такий варіант необхідний при включенні холодильників, запуск електричних двигунів та ємнісних навантажень.

Що стосується сфери застосування такого пристрою, то його можна застосовувати для вирішення багатьох завдань. Однак найчастіше його застосовують як джерело аварійного або резервного живлення ДБЖ. Він дозволяє підключити будь-які побутові прилади, електроінструменти, оргтехніку. Інвертор, безумовно, стане в нагоді в будівництві, для нескладних ремонтних робіт і навіть на рибалці. Але для того, щоб система, що складається з інвертора та акумуляторів, працювала надійно та безперебійно, необхідно заздалегідь подумати про те, щоб енергонакопичувачі були гідною якості та мали високі експлуатаційні властивості.

Фахівці у цій галузі звертають увагу всіх потенційних покупців на акумулятори для ДБЖ, виготовлені за технологією

  1. AGM,
  2. GEL та
  3. Carbon.

Їхня головна перевага – виключення можливих аварійних ситуацій, пов'язаних із кислотними випарами, які в певний момент можуть спровокувати вибух. На відміну від них недорогі батареї (типу автомобільних стартерних), що обслуговуються, не призначені для застосування в комплекті з інвертором. Причина полягає в тому, що вони показують стабільні показники струму лише на кілька секунд, що цілком достатньо для запуску стартера і приведення внутрішніх деталей двигуна в робочий стан. Після цього заряд АКБ знижується та встигне відновитися протягом певного часу заряду.

При частих режимах повної розрядки стартерні батареї дуже швидко виходячи з ладу, що унеможливлює їх використання як акумуляторів для ДБЖ (інверторів). Адже стабільність подачі системи живлення є головною потребою до акумуляторів. Вони повинні гарантувати надійність вироблення струму та високу стійкість до глибоких розрядів. Акумуляторні батареї типу AGM, GEL, Carbon здатні віддавати енергію протягом досить тривалого проміжку часу, поки рівень заряду не впаде до 20%. А після цього всі параметри та ємність будуть повністю відновлені після звичайної зарядки.

  Звичайно, кількість робочих циклів спрогнозувати досить важко, проте якщо дотримуватись основних вимог до нормальної роботи АКБ для ДБЖ, і підбирати правильні виробники та серії, то можливо продовжити термін її експлуатації на досить пристойний термін до 10-16 років.

Придбати такі акумулятори для ДБЖ можете у нашій компанії Eurobattery з доставкою по Україні можете у нас, зателефонувавши або оформивши замовлення на сайті.

Вгору