Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятори для сонячних батарей панелей, АКБ для сонячної електростанції

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори для сонячних батарей панелей, АКБ для сонячної електростанції.
Виснаження природних ресурсів та погіршення екології поставило перед людством завдання - знайти спосіб отримання тепла та електроенергії з джерел, здатних відновлюватися. Завдання вирішено - знайдено альтернативні джерела, вироблення яких здійснюється природним способом. До них відносяться природні явища - вітер, вода, сонячне світло, тобто ті, які можуть відновлюватися.
  Відразу ж постало питання: «Як зберегти отриману енергію, щоб її вистачало на безвітряні чи похмурі дні, ночі?». І знову відповідь була знайдена - створили акумулятори для альтернативної енергетики. Вони накопичують енергоресурси, оптимально розподіляючи їх на всі необхідні пристрої. Таким чином досягається безперебійне постачання електроенергії для обладнання та приладів.
Як вибрати акумулятор для сонячних панелей, батарей, електростанцій.
До вибору акумулятора альтернативної енергетики слід підійти з усією відповідальністю, адже від його характеристик залежить комфортне використання обладнання. Слід звернути увагу на такі критерії:

  • Експлуатаційний термін - чим він більший, тим економнішою виявиться покупка;
  • Тривалість заряду або Ємність Ah - від цього показника залежить те, наскільки довго можна користуватися накопиченою енергією;
  • Експлуатаційні умови - не всі моделі є універсальними та здатними працювати в будь-яких умовах. Наприклад, автомобільні - кислотні заборонено використовувати в приміщеннях, і в безперебійному живленні в цілому, але часто в спробі заощадити зустрічаються і такі випадки, не усвідомлюючи, що ніякої економії в результаті не вийде з ними.
  • Габарити, вага акумулятора альтернативної енергетики, для зручнішого переміщення, за потреби.

Сучасні акумулятори мають незаперечну перевагу - вони можуть у максимально стислі терміни заряджатися. Крім того, пристрої мають високий рівень заряду, і щільності накопичення, працюють за різних температурних умов. Найголовніше - мають прийнятну вартість.
Види акумуляторів для сонячних батарей панелей, для сонячних електростанцій.
Для альтернативної енергетики важливим критерієм акумулятора є його ємність. Також велике значення має кількість циклів заряду-розряду, або ресурс. Від нього залежить такий показник, як періодичність заміни пристрою, що вийшов із ладу.

Акумулятори розрізняють за електролітичною складовою. Вони можуть бути:

  • Акумулятор AGM технології. Усередині між пластинами знаходиться скловолоконний сепаратор, а не рідкий електроліт. Це робить їх герметичними та нетоксичними, безпечними в побуті. На ринку серед конкурентів має середню цінову нішу, що робить їх найпопулярнішими. Але за терміном служби (до 10 років) трохи поступаються наприклад гелевим, і карбоновим.
  • Гелевими - електроліт у такому пристрої має форму гелю, конструкція також не потребує періодичного обслуговування, мають відмінні характеристики, безпечні, відносяться до вищої цінової ніші, і з більшим терміном служби (до 14 років) ніж у AGM АКБ;
  • Свинцево-вуглецеві, або інша назва - карбонно-графенові АКБ. Самі стійкі до глибоких розрядів. Мають всі плюси що і дві описані вище, але завдяки додаванню до складу пластин певних домішок вуглецю, що робить їх дуже стійкими до природного процесу сульфатації пластин, що не так швидко відбувається. Через це термін служби (в окремих випадках до 20 років) значно зростає, ємність не так помітно знижується з роками роботи.

Найбільш привабливими варіантами акумуляторів для альтернативної енергетики вважаються
-Гелевий вид (GEL технологія).
-Карбонно-графенові.
-AGM акумулятори.
Це дорогі пристрої, особливо якщо у великій ємності, але які окупають себе набагато краще ніж інші типи. За технічними характеристиками вони лідирують.

Акумулятори, що використовуються в альтернативній енергетиці, відносяться до класу необслуговуваних. Споживачу не потрібно здійснювати якісь операції з пристроєм, які можуть торкнутися його структури. Виробники зробили це спеціально, щоб ризик впливу на людину, довкілля зводився до мінімуму.
  Серед лідерів з брендів/виробників таких АКБ можемо виділити Eurobattery. Це чудові довговічні батареї, що виробляються на кількох заводах Євросоюзу. Термін служби деяких серій досягає 20 років буферної роботи, що робить їх лідерами у співвідношенні ціна-довговічність.

Придбати аккумулятори ви завжди можете у нас - Eurobattery допоможемо вам завжди. Звертайтеся за консультацією по телефону або зробіть замовлення на сайті.

Вгору