Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

АКБ для Котла Газового опалення, на Котел (Твердотопливного, Двоконтурного котла, Насосу циркуляційного)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

В цьому розділі ви знайдете найкращі на ринку перевірені на практиці акумулятори для:

  • на Котел Газовий,
  • для живлення двоконтурного газового котла, (двоконтурний котел),
  • АКБ для Котла опалення,
  • Твердотопливний,
  • також для Насосу циркуляційного водяного.

Офіційне представництво, чесна гарантія (до 2-х років), і просто надійний товар. Це все що вам буде потрібно для успішної і довговічної покупки. Купуйте та звертайтесь до нас.

 Сьогодні ми живемо в достатньо складні часи і для енергетичної сфери, тому мати в побуті чи бізнесі, на роботі, надійне джерело енергії, просто необхідно на сьогодні. Стандартний домашній газовий котел, буде працювати навіть при вимкненні електроенергії, на нашому акумуляторі ємністю 100Ah приблизно 8-10 годин.    Якщо 200Ah, або ж два акумулятори по 100Ah, то вже у 2 рази довше, тобто 16-20годин роботи та тепла у домі.

  При ввімкненні електроенергії потрібно щоб вони знову швиденько підзарядились, і вони знову готові до роботи. На це не потрібно постійно витрачати бензин, якщо б це був наприклад бензиновий генератор, зі всіма своїми недоліками у цій сфері. 

 На відміну від дешевих чи дорогих китайських акумуляторів, більшість з яких не витримали навіть 2-3місяці постійних відключень (блекауту), наші ж прекрасно витримали, і витримають ще не один раз. В цьому й полягає вся суть та філософія правильних та якісних акумуляторів. Не потрібно купувати двічі чи тричі. Достатньо одного разу. Тому звертайтесь за кращими акумуляторами для котла до нас.

Вгору