Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

АКБ для кораблика прикормочного, акумулятор на кораблик прикорму

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

АКБ для кораблика прикормочного, акумулятор на кораблик прикорму

  Рибалки намагаються модернізувати підхід до свого хобі та впровадити у нього сучасні пристрої. Одним з дуже популярних девайсів серед любителів порибалити є кораблик для підгодовування.
Що таке кораблик для прикорму?
  Це мега корисний пристрій, який значно спрощує процес лову риби. Кораблик для підгодовування є радіокерованою моделлю плаваючого засобу маленького розміру, що допомагає доставити підгодовування до потрібного місця. Крім того, рибалки часто використовують його для закидання мереж у найбільш важкодоступних місцях.

  Багато сучасних моделей оснащені додатковими функціями - наприклад, підсвічуванням, яке дозволяє в нічний час висвітлити водну поверхню та берег. Також девайс може бути оснащений:

  • навігатором;
  • сигнальним елементом;
  • ехолотом та іншими корисними функціями.

 Принцип дії пристрою простий - рибалка встановлює на воду кораблик і за допомогою спеціального пульта управління направляє його в потрібне місце. Як тільки аксесуар добирається до нього, за допомогою натискання іншої кнопки відкривається отвір, через який висипається корм для риби. У нових моделях є кілька відсіків, які можна відкривати як послідовно, так і всі разом.
Навіщо і потрібен акумулятор для кораблика підгодовування.
Потужність, дальність запливу, наявність тих чи інших функцій кораблика залежать від того, наскільки потужна акумуляторна батарея в ньому використовується.

Приміром, обрана модель оснащена ехолотом. Його використання вкрай зручно, адже крім того, що воно відвозить корм та снасті, девайс ще й вивчає навколишню місцевість. У багатьох різновидах сучасних корабликів є можливість віддалятися від людини досить великі відстані. Крім того, часто кораблик долає тину, чагарники, водорості - це також вимагає великої витрати потужності.

При такому використанні девайса потрібен дуже потужний та ємний акумулятор для кораблика підгодовування. Виробники пропонують не кислотні АКБ, а гелеві, карбонові або AGM (всіх їх можна купити у нас) — вони не токсичні для людини, безпечні, здатні працювати в таких умовах набагато довше і не потребують ніякого обслуговування.

На вигляд акумулятор для кораблика прикорму схожий на АКБ в ДБЖ. Найчастіше купують максимально можливу ємність, у мінімальних розмірах, наприклад 12v9.5Ah, 6v15Ah.

  Якщо перевезення плануються інтенсивні, рекомендують купувати відразу кілька акумуляторів для кораблика прикорму. Крім того, слід враховувати ще один факт – з кожним новим сезоном потужність батареї кораблика слабшає, навіть якщо експлуатація була правильною. Для того, щоб акумулятор якомога довше зберігався в робочому стані, ми рекомендуємо періодично перевіряти його заряд, і важливо – коли не використовується, то відключати дроти з клем АКБ.

Розраховуйте правильний час для девайсу. Тут важливу роль відіграє його ємність.

Щоб акумулятор прослужив якомога довше, необхідно правильно заряджати його. Потрібно дотримуватися послідовності дій та часу зарядки:

Обережно від'єднайте від батареї акумуляторну батарею. Слідкуйте, щоб саме живлення було вимкнено!
Вийміть із кораблика АКБ.
Підключіть її до заздалегідь підготовленого зарядного пристрою та останнє увімкніть у мережу.
На зарядці виберіть потрібну програму та натисніть кнопку Старт.
Коли батарея повністю зарядиться, часто зарядний пристрій подає певний сигнал.
Обережно від'єднайте акумулятор від зарядки та вставте його в кораблик.
Найнадійніші та найпродуктивніші АКБ для кораблика прикорму постачає компанія Eurobattery, під однойменним брендом, протягом багатьох років. Тому робіть замовлення у нас. Завжди вам раді.

Вгору