Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятори для інвертора перетворювача напруги (Гелеві, AGM, Carbon)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

АКБ акумулятори для інверторів

У побуті часто використовуються ДБЖ, які комплектуються з інвертора перетворювача напруги та різного виду акумуляторів. Складні моделі мають значно розширені можливості. Їхні АКБ з'єднуються один з одним, завдяки такому підходу, потужності збільшуються. Зазвичай це серверні або ДБЖ для промисловості. Акумулятори з'єднуються спеціальними перемичками, які надають міцності цієї зв'язки.

Найголовнішою та змінною деталлю джерела безперебійного живлення (ДБЖ) інвертора перетворювача, вважається саме батарея, або акумулятор для інвертора. Щоб вона могла прослужити довгий час, необхідно створити ідеальні, комфортні умови. У звичайному житті це часто неможливо. АКБ визначає потужність джерела, і навіть довгостроковість живлення резерві. Жоден ДБЖ не зможе працювати без акумулятора. Саме тому слід відповідально ставитися до купівлі батареї для джерел, і в основному, до вибору правильного і дійсно довговічного бренду-виробника акумулятора, і фактично це найголовніше і найскладніше, зробити саме правильний вибір.
Батареї для інверторів - основні різновиди та їх плюси-мінуси.
Сучасні виробники випускають ринку дуже багато різновидів акумуляторної батареї. Це може бути батарея різних типів.

Кожен із різновидів батарей має свою ціну, комплектацію, властивості, призначення. Розкажемо трохи детальніше про найпопулярніші види.

Батарея літій-іонна, та їх різновиди.
Цей вид АКБ має питому місткість у великому масштабі, завдяки чому їх прийнято використовувати при підживленні потужних агрегатів. За такої істотної переваги перед іншими батарея «літій-іон» має невелику вагу і при цьому вона досить компактна.

До переваг використання літієвих АКБ в живленні інверторів:

-Енергетична плотність високого рівня;
-Швидкість самозаряду низька;
-Низька вага;

Недоліки літієвих АКБ у використанні на інверторах.
-Часто зустрічається набагато менший ресурс та термін служби, який заявляється.
-Для такої батареї знадобиться спеціалізований зарядний пристрій або інвертор, далеко не кожен підходить для потрібного їм заряду.
-Вона здатна старіти, зберігати аксесуар можна тільки в зарядженому вигляді, причому його діапазон робочих температур досить невеликий.
-Основний недолік – висока ціна.

Свинцеві батареї для роботи з інвертором: а це AGM, Гелеві GEL, Карбонові Carbon.

Дуже поширений різновид батарей, який застосовують не тільки в галузі комп'ютерної техніки та обладнання. До переваг відносять:

  • можливість здійснення не менше 1000 циклів зарядів та розрядів;
  • невисока ціна;
  • низький самозаряд;
  • підвищена надійність;
  • стабільна робота під час перепадів напруги;
  • можливість роботи за різних температур;
  • тривалі цикли роботи.

Якщо говорити про мінуси свинцевих батарей, то до них можна віднести:

Істотну вагу та розмір. Крім того, після глибокого розряду пристрій слід відразу ж зарядити, щоб не допустити швидшу сульфатацію. Але на нашу практичну думку при спостереженнях, цих основних мінусів менше таки, ніж у дорогих, та не дуже стабільних літієвих різновидів. 
  Ми можемо допомогти вам подивитися в правильну сторону, при такому досить важливому і часто дорогому виборі в покупці акумулятора для (інвентору) інвертора перетворювача напруги. 

Вгору