Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Акумулятор для генератора запуску бензогенератора / дизельгенератора. АКБ на електростанції Бензинові / Дизельні / Газові

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори для генератора, бензогенератора.

Бензинові генератори – дороге у використанні обладнання. Щоб підвищити комфорт роботи, рекомендують підключити до бензогенератора буферний акумулятор для стартерного запуску, якщо він передбачений. Це прекрасне рішення, особливо для жінок, чи слабких фізично людей.
Акумулятор АКБ для генератора Дизель генератора / бензогенератора - що це таке, навіщо потрібні види
Важливою комплектуючою бензогенератором є акумулятор. Саме тому до його придбання слід підійти усвідомлено, володіючи максимальною інформацією. АКБ використається для запуску двигуна генератора.
За допомогою генератора ж можна дивитися телевізор, користуватися освітлювальними приладами, ставити на підзарядку мобільні гаджети.
Є пара різновидів акумулятора для бензогенератора:

  • GEL акумулятор;
  • AGM АКБ;

Виготовляються із чистого свинцю, складаються також склотканини. Такий підхід дозволив досягти невеликого електричного опору всередині пристрою.
Цей різновид батарей не несе небезпеки та не обслуговується. У процесі зарядки вона не виділяє токсичних речовин, тому її можна без проблем використовувати в приміщенні та побутових приміщеннях. Експлуатаційний термін АКБ цього виду від 4 до 10 років. Вагомий показник при виборі батареї багатьох споживачів.

GEL акумулятор
Ще один вид акумулятора для бензогенератора. Усередині, як і в будь-якому акумуляторі, розташовуються негативні та позитивні пластини. Між ними знаходиться спеціальний гель, в якому і звичний всім електроліт. В AGM акумуляторах, про які писалося вище, замість гелю служить промочена електролітом скловолоконна губка.
Експлуатаційний термін гелевої батареї набагато вище, ніж в інших різновидів. При правильному використанні може прослужити від 10 років.


Зазвичай рекомендують купувати акумулятор для бензогенератора такої ж ємності, що стояв із заводу. Він справно працюватиме за будь-яких температур.
   Ще один важливий момент, на який обов'язково зверніть увагу - батарея повинна підходити під посадкове місце на бензиновому генераторі, тобто розмірам.
Якщо вам потрібен такий акумулятор можете сміливо звертатися до нас, тому що ми вузькоспеціалізована акумуляторна компанія, з величезним досвідом і головне тільки якісною і довговічною продукцією, що сьогодні вже стало рідкістю.

Вгору