Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Гелеві акумулятори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Наша компанія професійно займається дистрибуцією та імпортом найкращих гелевих акумуляторів (а також інших типів), і це основна перевага покупки саме у нас, тому що якість продукції – це наш головний критерій, а всі наступні вигоди, які Ви від цього отримаєте, – це якраз переваги вже лише для Вас.

Гелеві акумулятори займають гідне місце серед інших типів альтернативної енергетики або безперебійному аварійному живленні об'єктів, приладів. Гелевий АКБ має у своєму складі згущений гелеподібний електроліт і відноситься до свинцевих герметизованих акумуляторів VRLA GEL. Він є:гелевый аккумулятор

  • необслуговується, тобто доливати в нього ніколи і нічого не потрібно;
  • повністю герметичні;
  • не токсичні. Побутові.;
  • використовуються як активних циклічних режимах (постійний заряд-розряд), і у буферних.
  • хороший вибір як для дому, так і для промислових обєктів;

Наші гелеві акумулятори чудово показали себе під час віялових відключень електрики в країні, коли електрика за добу була лише по 5-8 годин, і результати справді вражають.

Коли інші виходили з ладу буквально через 1-2 місяці активної роботи, то наші, наприклад, EUROBATTERY взагалі не показали відхилень або падіння ємності, працюють і сьогодні в штатному повноцінному режимі, чого не скажеш про аналоги переважної більшості інших виробників.
Купити гелевий АКБ сьогодні не складно, адже його пропонують багато магазинів, ринків, а також інтернет-магазинів. Якість на практиці більшості з них дуже невисока, тому що в більшій мірі імпортери не турбуються про якість при закупівлі, а завжди працює правило, за принципом - купити якомога дешевше, і продати як вийде. Вам на виході вийде, може і вигідно в покупці, але це не на довго.
Купувати на ринках цю продукцію не надто безпечно. Адже виявляється, що іноді можуть запропонувати «революційне поєднання» AGM-акумулятора та акумулятора гелевого, наприклад "мульти-гелевого", але це вигадка. Насправді, такої технології не існує і ці типи акумуляторів можна придбати звичайно тільки окремо.
Придбати тільки якісний та договічний гелевий акумулятор в Україні ви можете у компанії «EUROBATTERY». У нас тільки перевірено-довговічні (тут ключове слово саме перевірено), за невисокою ціною, і це головне.

Телефонуйте до нас або замовляйте на сайті! Дякуємо.

Вгору