Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9.30:00–17:00

 

0
Мій кошик

Аккумулятор для сонячних станцій АКБ сонячної енергії

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятор для сонячних станцій АКБ сонячної енергії – невід'ємна складова, яка несе величезну роль за накопичення та передачу енергії. Потрібно розуміти, що придбання такого пристрою є важливим процесом, до якого слід підійти серйозно та відповідально, особливо у виборі реально довговічного акумулятора для сонячної енергії.
Основні види акумуляторів для електростанції
Якщо говорити про різновид виробництва акумуляторної батареї, можна виділити найпоширеніші свинцеві АКБ.
Кожна з груп ділиться на підвиди. Наприклад,

  • GEL гелеві,
  • карбонові,
  • AGM акумулятори - це найпопулярніші види.

Найпоширенішим видом АКБ для безперебійної та альтернативної сонячної енергетики вважаються свинцеві. Ці моделі завжди герметизовані і не потребують обслуговування, і можуть використовуватись в любому фізичному положенні. Вони завжди попереду рейтингів продажів, оскільки мають достатньо низьку вартість.

В автономних системах електропостачання найчастіше використовують так звані в народі тягові або буферні батареї. В останні роки найпопулярніші моделі з можливістю глибоких розрядів, наприклад, це DZM серії акумуляторів (в нас також є вони в продажі). Вартість їх вище інших, а й експлуатаційний термін довший.

Тобто цим АКБ так і не знайшли доступної альтернативи. Йдеться про герметичні акумулятори. Незважаючи на традиційне виготовлення їх на основі свинцю, їх поширення розширюється дедалі більше з кожним роком, та в сфері акумуляторів для сонячних станцій, АКБ сонячної енергії.
Заряджати їх просто і швидко, на відміну від більш дорогих та складних технологій, наприклад, літієвих.
Основний мінус свинцевих батарей (але не впливає на їхню популярність) - вага. Але просте виробництво, доступність, робочі характеристики зумовили досить широку необхідність у них.

Саме тому їх вважають за краще не застосовувати в системі автономного електропостачання. У деяких випадках використовують металгідридні, а також кадмієві акумуляторні батареї. Вони відрізняються постійно-стабільною напругою, служать довше, хоч і дорогі.

Також можна відзначити деякі види акумуляторів, які не так сильно популярні саме в альтернативному та безперебійному живленні. Це акумулятори виду «літій-полімерні» та «літій-іонні»

Найновіша технологія, яку розвиваються космічними темпами. Використовують такий вид батарей у ноутбуках, міні-комп'ютерах, аудіоплеєрах, мобільних телефонах та ін. Вони здатні утримувати заряд тривалий час, при цьому споживають мало потужності.

Якщо говорити про систему електроподачі, то найкраще використовувати літій-залізо-фосфатні батареї. Остання новинка на ринку АБ — літій-титанатні батареї, які мають найбільший експлуатаційний термін.

Як АКБ для сонячних станцій та сонячної енергії, фахівці рекомендують вибирати свинцеві батареї. Вони мають невеликий саморозряд і можуть зберігати енергію тривалий час. До того ж, мають конкурентну вартість. Багато років роботи таких акумуляторів довели їхню передбачуваність, а також стабільність. Придбати ж всі перечислені акумулятори ви сожете в нашій компанії Eurobattery, з більш ніж 10-річним досвідом. Замовляйте на сайті, чи просто дзвоніть нам за консультацією! Дякуємо.

Вгору